|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Bicicleta electrică de damă Devron Riddle W1.7 27.5” - este o bicicletă electrică modernă cu un motor electric puternic de 250 W în roata din spate, care permite accelerare rapidă și o viteză maximă de 25 km/h, făcând bicicleta potrivită pentru urcări în teren dificil sau deplasări rapide în oraș sau pe teren accidentat. Acest model de bicicletă are un cadru extrem de confortabil, special conceput pentru fete și doamne.
Să ajungi la muncă fără blocaje - este ușor și simplu! În plus, acest model este perfect potrivit pentru curieri și livratori. Odihna activa, călătorii pe distanțe lungi - toate acestea sunt posibile cu bicicleta electrică de la DEVRON.
| Motor Electric | ETM X2 Rear Drive Unit, 36V, 250W, 40Nm, Brushless |
| Putere motor | 250 W |
| Autonomie | 40 km - 60 km |
| Viteză maximală | 25 km/h |
| Display | Etrotek ETD21C, LCD |
| Cadru | Aluminium |
| Furca | Zoom CH-595S, HLO, Tapered, PM Disc, 100mm |
| Manete | Shimano Altus M-2010, Rapidfire Plus, 2x9 |
| Schimbator fata | Shimano Altus M2020 (34.9mm) |
| Schimbator spate | Shimano Altus RD-M370, Direct Attachment |
| Butuc pedalier | Neco B-910 (cilindric închis cu rulmenți industriali) |
| Pedalier | Prowheel, 22x36T, 170mm, Alloy |
| Pinioane | Shimano Acera CS-HG201, 11-13-15-17-20-23-26-30-36T |
| Lant | KMC X9, 9 Viteze |
| Numar de Viteze | 18 (2x9) |
| Frâne | Disc (hidraulic) |
| Brand Frăne | Shimano MT-201, Hydraulic Disc (Rotor 160/160mm) |
| Dimensiune roti (inch) | 27.5" |
| Jante | Duble din aluminiu |
| Anvelope | WTB Ranger Comp 27.5*2.25 |
| Greutate (kg) | 24 kg |
| Accesorii in set | Opțional |