|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Detalii tehnice
| Cadru | |
| Mărimi | 47cm, 50cm, 52cm, 54cm, 56cm, 58cm, 60cm, 62cm, 64cm |
| Cadru | Ultralight 300 Series Alpha Aluminium, Invisible Weld technology, tapered head tube, Control Freak internal routing, DuoTrap S-compatible, flat-mount disc, 142x12 mm thru axle |
| Furcă | Émonda SL full carbon, tapered carbon steerer, internal brake routing, flat-mount disc, 12x100 mm thru axle |
| Geometrie | H2 |
| Roți | |
| Butuc față | Bontrager alloy, sealed bearing, CenterLock disc, 100x12 mm thru axle |
| Butuc spate | Bontrager alloy, sealed bearing, CenterLock disc, Shimano 11-speed freehub, 142x12 mm thru axle |
| Jante | Bontrager Affinity Disc, Tubeless Ready, 24-hole, 21 mm width, Presta valve |
| Cauciucuri | Bontrager R1 Hard-Case Lite, wire bead, 60 tpi, 700x25c |
| Transmisie | |
| Comenzi schimbătoare | Shimano 105 R7020, 11-speed |
| Schimbător față | Shimano 105 R7000, braze-on |
| Schimbător spate | Shimano 105 R7000, short cage, 30T max cog |
| Angrenaj | Shimano 105 R7000, 50/34 (compact) |
| Pinioane | Shimano 105 R7000, 11-30, 11-speed |
| Lanț | Shimano 105 HG601, 11-speed |
| Pedale | n/a |
| Componente | |
| Şa | Bontrager P3 Verse Comp, steel rails |
| Tijă şa | Bontrager carbon, 27.2 mm, 8 mm offset, 330 mm length |
| Ghidon | Bontrager Comp VR-C, alloy, 31.8 mm, 100 mm reach, 124 mm drop |
| Ghidolină | Bontrager Supertack Perf tape |
| Pipă Ghidon | Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree |
| Frâne | Shimano 105 hydraulic disc |
| Greutate | |
| Greutate | 56cm - 9.04 kg / 19.92 lb |