|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Detalii tehnice
| Cadru | |
| Mărimi | 47cm, 50cm, 52cm, 54cm, 56cm, 58cm, 60cm, 62cm, 64cm |
| Cadru | Ultralight 300 Series Alpha Aluminium, Invisible Weld technology, tapered head tube, Control Freak internal routing, DuoTrap S-compatible, flat-mount disc, 142x12 mm thru axle |
| Geometrie | H2 |
| Roți | |
| Butuc față | Bontrager alloy, sealed bearing, CenterLock disc, 100x12 mm thru axle |
| Butuc spate | Bontrager alloy, sealed bearing, CenterLock disc, Shimano 11-speed freehub, 142x12 mm thru axle |
| Jante | Bontrager Affinity Disc, Tubeless Ready, 24-hole, 21 mm width, Presta valve |
| Cauciucuri | Bontrager R1 Hard-Case Lite, wire bead, 60 tpi, 700x25c |
| Transmisie | |
| Comenzi schimbătoare | Shimano Tiagra R4725, short-reach lever, 10-speed |
| Schimbător față | Shimano Tiagra 4700, braze-on |
| Schimbător spate | Shimano Tiagra 4700, long cage, 34T max cog |
| Angrenaj | Shimano Tiagra 4700, 50/34 |
| Pinioane | Shimano Tiagra HG500, 12-28, 10-speed |
| Lanț | Shimano Tiagra HG54, 10-speed |
| Pedale | n/a |
| Componente | |
| Şa | Bontrager Montrose Comp, steel rails, 138 mm width |
| Tijă şa | Bontrager Comp, 6061 alloy, 27.2 mm, 8 mm offset |
| Ghidon | Bontrager Comp VR-C, alloy, 31.8 mm, 100 mm reach, 124 mm drop |
| Ghidolină | Bontrager Supertack Perf tape |
| Pipă Ghidon | Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree |
| Frâne | Shimano Tiagra hydraulic disc |
| Greutate | |
| Greutate | 56 - 9.33 kg/20.58 lb |