|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
| Motor Electric | Shimano DU-E7000, 250W, 60Nm, 36V DC |
| Putere motor | 250 W |
| Autonomie | 60-80 km |
| Viteză maximală | 25 km/h |
| Display | Shimano SC-E7000, Cycle Computer |
| Cadru | Aluminium |
| Furca | RST Alpha 15-27,5- 110mm |
| Manete | Shimano SL-M7000-R, SLX, RIGHT, 11-SPEED |
| Schimbator fata | - |
| Schimbator spate | Shimano SLX RD-M7000 GS |
| Butuc pedalier | Hollowtech II |
| Pedalier | Shimano Crank Set, 34T, Hollowtech, 170mm, ChainDevice |
| Pinioane | Shimano SLX CS-M7000-11, 11 Speed |
| Lant | KMC X-11, X11eS NPBK (Sport) 1/2 |
| Numar de Viteze | 11 ( 1x11) |
| Frâne | Disc (hidraulic) |
| Brand Frăne | Shimano BR-MT501 Hydraulic Disc Brakes, Rotor 180 / 180mm |
| Dimensiune roti (inch) | 27.5" |
| Jante | Duble din aluminiu |
| Anvelope | WTB Ranger Comp 27.5*2.25 |
| Greutate (kg) | 15 kg |
| Accesorii in set | Opțional |