|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
| Motor Electric | MOBI Motor Fața cu Disc, 36V, 250W, 36H, |
| Putere motor | 250 W |
| Autonomie | 40 km - 60 km |
| Viteză maximală | 25 km/h |
| Display | LCD |
| Cadru | Aluminium |
| Furca | ZOOM CH-187, V-Brake, 45mm |
| Manete | Revoshift Shimano SL-RS35 |
| Schimbator fata | - |
| Schimbator spate | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Butuc pedalier | Neco B-910 (cilindric închis cu rulmenți industriali) |
| Pedalier | Prowheel PRO-Y38, 38T, 170mm, Aluminiu |
| Pinioane | Shimano Tourney MF-TZ 500 14-28Т ( Pinioane pe filiet) |
| Lant | KMC Z-7 |
| Numar de Viteze | 7 |
| Frâne | V-brake (Pe obadă) |
| Brand Frăne | Tektro 855AL |
| Dimensiune roti (inch) | 26" |
| Jante | Duble din aluminiu |
| Anvelope | MITAS Flash 26x1,75 |
| Greutate (kg) | 24 kg |
| Accesorii in set | Axa Pico 30 - Lumină spate/față, cric lateral, sistem antifurt, portbagaj,aparatoarea lanț |