|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Pe un afișaj LCD confortabil puteți monitoriza indicatorii importanți și puteți utiliza portul USB pentru a încărca telefonul mobil. Sistemul de transmisie Shimano cu 16 viteze și pneurile de încredere Mitas asigură o călătorie lină și confortabilă. Banda reflectorizantă de pe pneuri îmbunătățește vizibilitatea în condiții de iluminare redusă, contribuind la creșterea siguranței generale.
Șaua ergonomică, mânerele moi ale ghidonului, soneria practică și designul elegant, unde cablurile trec prin centrul cadrului, asigură confort și comoditate în timpul călătoriilor. Bicicleta electrică Bicicleta Electrica Afisport C17 pentru femei este o alegere populară în rândul bicicletelor cross.
Rețineți! Dacă bicicleta nu va fi folosită pentru o perioadă îndelungată, se recomandă încărcarea acesteia până la 100% cel puțin o dată pe lună.
| Motor Electric | ETM X2 Rear Drive Unit, 36V, 250W, 40Nm, Brushless |
| Putere motor | 250 W |
| Autonomie | 60-80 km |
| Viteză maximală | 25 km/h |
| Display | Etrotek ETD21C, LCD |
| Cadru | Aluminium |
| Furca | ZOOM 188N AMS, PM Disc, 65 mm |
| Manete | Shimano SL-M315 Altus, Rapidfire Plus, 2x8 Speeds |
| Schimbator fata | Shimano Altus M2020 (34.9mm) |
| Schimbator spate | Shimano Acera RD-M360, Direct Attachment |
| Butuc pedalier | Neco B-910 (cilindric închis cu rulmenți industriali) |
| Pedalier | Prowheel, 22x36T, 170mm, Alloy |
| Pinioane | Shimano CS-HG41, 11-13-15-18-21-24-28-32T |
| Lant | KMC Z8.3, 8 viteze |
| Numar de Viteze | 16 (2x8) |
| Frâne | Disc (hidraulic) |
| Brand Frăne | Shimano MT-201, Hydraulic Disc (Rotor 160/160mm) |
| Dimensiune roti (inch) | 28" |
| Jante | Duble din aluminiu |
| Anvelope | MITAS V66 Flash, 28x1.75 |
| Greutate (kg) | 22 kg |
| Accesorii in set | Opțional |